Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Fotbal TJ Start Ohnišov > 2014/2015 1.A třída dospělých

• 2014/2015 1.A třída

10.8.2014 Vrchlabí – Ohnišov
nedohráno
Hřiště v Dolní Branné zastihla ve 36. minutě prvního poločasu průtrž mračen a kroupy. Utkání tak bylo pro nepříznivé počasí předčasně ukončeno, náhradní termín ve středu 27.8.2014.

16.8.2014 Ohnišov - Černilov 2:0 (poločas 1:0)  (FOTO)

Ondřej Trojna, trenér (domácí):

V 1.poločase jsme měli více ze hry. Ve 34.minutě jsme se zaslouženě ujali vedení. Po pěkném centru Heidlera otevřel hlavou skóre Langr. Ve 2.poločase nás Černilov zatlačil na naší polovinu, ale do výraznější šance jsme soupeře nepustili. Naopak my jsme měli k dispozici několik brejkových situacích, které však vyřešil hostující brankář Cejnar. Hlavně šance Langra a Štěpána volaly po gólu. Když ale Kuchta v 58.minutě využil zaváhání hostující obrany a zvýšil na 2:0, výsledek jsme si již pohlídali a připsali si tak první výhru v sezóně. Všichni hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a již se těšíme na středeční střetnutí na horké půdě v Provodově.

Střelci:
34.Langr, 58.Kuchta
Sestavy:
Mačí - Hronovský, Králíček, Cuberka, Trojna - Heidler, Kroulík, Balek, Štěpán - Kuchta, Langr

20.8.2014 Provodov - Ohnišov 0:0 (penalty 5:6)

Ondřej Trojna, trenér TJ Start Ohnišov:

Utkání nabídlo určitě zajímavou podívanou, které přihlížela velmi početná divácka kulisa. Zápasu chyběly pouze góly. V 1.poločase jsme si vypracovali čtyři vyložené šance. Bohužel ani míč do prázdné branky jsme při dvou situacích nedokázali dopravit do sítě. Nás v důležitém okamžiku podržel brankář Mačí. Do druhého dějství jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme drželi na jejich polovině a je velká škoda, že jsme nevstřelili úvodní branku. Největší šanci Langra vyškrábl brankář domácích na roh. Provodov nastřelil břevno, ale do další nebezpečné šance jsme soupeře nepustili. V penaltovém rozstřelu jsme si připsali zasloužený bod navíc, neboť jsme výhru měli potvrdit již v 1.poločase. Zápas měl velmi dobré tempo, čemuž přispěli všichni aktéři na hřišti.

23.8.2014 Sobotka - Ohnišov 5:0 (poločas 3:0)

Nevyšel nám vstup do zápasu a domácí již v 6.minutě vedli 2:0. Poté jsme se snažili zkorigovat výsledek, ale bez gólového efektu. Ve 2.poločase si soupeř své vedení s přehledem pohlídal a zaslouženě zvítězil. Na nás byla vidět patrná únava z "anglického týdne". Zápas v Provodově nám sebral hodně sil. Musíme zmobilizovat všechny síly a v dohrávaném utkání ve Vrchlabí odčinit dnešní unavený výkon.

Sestava: Mačí Josef - Hronovský, Králíček (13.Heidler), Cuberka, Trojna - Mačí Jan, Soumar, Balek, Štěpán - Langr, Kuchta

27.8.2014 Vrchlabí - Ohnišov 4:2

Úvod zápasu jsme měli jako z říše snů. V 19.minutě jsme vedli o 2 góly a naše šance na bodový zisk byly vyšší. Na 3:0 mohl zvýšit Soumar, ale prázdnou branku netrefil. To se ukázalo jako zlomový moment. Soupeř měl logicky více ze hry, ale ve finální fázi byl hodně nepřesný. Nám již pak ubývaly síly a soupeř trestal naše chyby. Za stavu 3:2 měl v 87.minutě na noze vyrovnání Kuchta, ale samostatný únik neproměnil. I přes prohru se nemáme za co stydět, neboť v deseti hráčích včetně fotbalového matadora Dudka, jsme odehráli utkání na hranici svých možností. Všem hráčům, kteří odcestovali do Vrchlabí patří velké poděkování a uznání. V příštím domácím zápase pevně věřím, že se sejdeme daleko ve větším počtu než tomu bylo dnes, neboť fotbal se hraje v jedenácti lidech.

Sestava: Mačí - Krpata, Trojna, Cuberka, Langr - Soumar, Kratěna, Dudek, Štěpán - Kuchta

Střelci: 4. Kuchta z pen., 19. Kratěna

30.8.2014 Ohnišov - Bílá Třemešná 2:2 (poločas 0:1) (penalty 4:5)

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a za to jsme byli v 8.minutě potrestáni. Celý první poločas jsme si nebyli schopni přihrát, neboť jsme se málo pohybovali a dlouhé nákopy k úspěchu samozřejmě nevedly. To nás ještě od dalšího inkasovaného gólu zachránil brankář Mačí, který zneškodnil pokutový kop. Ve 2.poločase jsme byli lepším týmem, ale bohužel z ojedinělé akce soupeře jsme inkasovali. Když v 66.minutě odstoupil zraněný Kroulík (vykloubená klíční kost), dohrávali jsme zápas opět v 10 hráčích. Pro nás nic nového pod sluncem. Velkou bojovností jsme zápas dohráli do remízy, což bereme jako výhru. Bohužel v penaltovém rozstřelu jsme neuspěli a bod navíc si tak připsal soupeř. Stínem utkání je zranění Kroulase, kterému přejeme brzké uzdravení. Všem hráčům patří velké dík za odbojovaný druhý poločas a touhu se zápasem ještě něco udělat.

Sestava: Mačí - Hronovský, Balek, Cuberka, Trojna - Krpata, Kratěna, Kroulík, Soumar - Kuchta, Novotný (46.Dudek)

Střelci: 80. Hronovský, 85. Trojna

7.9.2014 Třebeš - Ohnišov 8:2 (poločas 2:2)

Ondřej Trojna, trenér (hosté):

V prvním poločase byla hra vyrovnaná. I přes dva inkasované góly jsme dokázali ještě do poločasu vyrovnat. Bohužel na začátku 2.poločasu jsme udělali dvě školácké chyby a soupeř šel znovu do dvoubrankového vedení. Poté se naše hra sesypala jako domeček z karet a inkasovali jsme ještě 4 góly. Domácím gratuluji k vítězství.

Sestava: Mači, Trojna, Králíček(63´Krpata), Cuberka, Heidler, Hronovský, Soumar, Kratěna, Langr, Kuchta, Balek

Střelci: 26. Trojna, 40. Langr

13.9.2014 Ohnišov - Nový HK 1:1 (poločas 1:1) (penalty 3:5)

Dnešní zápas moc fotbalové krásy nenabídl. Remíza je spravedlivá. Bohužel jsme již podruhé za sebou nezvládli v domácím prostředí penaltový rozstřel.

Sestava: Mačí Josef - Hronovský, Králíček, Cuberka, Trojna (46.Mačí Jan) - Heidler, Kratěna, Bálek, Štěpán (46.Soumar) - Kuchta, Krpata

Střelec: 10. Kuchta

20.9.2014 Roudnice - Ohnišov 2:0 (poločas 0:0)

Po celý zápas měla Roudnice územní převahu, kterou dokázala gólově využít ve 2.poločase. Zápas samozřejmě ovlivnilo vyloučení Štěpána. Sice to dnes nebylo poprvé, co jsme hráli o jednoho hráče méně, ale směrem dopředu jsme si až na pár příležitostí velkou šanci nevytvořili. Domácí si tak zaslouženě připsali 3 body. Náš tým bojoval až do posledního hvizdu, což se musí ocenit. Několikrát nás podržel brankář Pepa Mačí.

Sestava: Mačí Josef, Trojna, Králíček, Cuberka, Hronovský - Mačí Jan, Heidler, Bálek, Štěpán - Langr, Soumar

27.9.2014 Ohnišov - Trutnov 2:5 (poločas 1:4)

K zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů stávajícího kádru. Soupeř byl lepší, měl převahu a odváží si tak 3 body.

Sestava: Veverka - Krpata, Cuberka, Hronovský, Mačí - Soumar E., Heidler, Dudek, Langr, Soumar N. - Kuchta

Střelci: 10. Kuchta, 54. Heidler

4.10.2014 Třebechovice - Ohnišov 0:3 (poločas 0:1)

Po delší době se náš tým sešel a bylo to znát. Vyšel nám vstup do utkání a hned ve 3.minutě jsme se ujali vedení. Poté jsme se zbytečně stáhli na naši polovinu a domácí měli více ze hry. Do vážnější šance jsme však soupeře nepustili. Když jsme v 57. a 60.minutě zvýšili skóre, zápas jsme si již pohlídali. Směrem dopředu jsme byli nebezpečnější a po zásluze si odvážíme z Třebechovic důležité tři body. Zápas s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

Sestava: Mačí Josef - Hronovský, Cuberka, Trojna, Mačí Jan - Soumar N. (87.Soumar E.), Heidler, Bálek, Langr - Kuchta (86.Krpata), Kratěna

Střelci: 3.Langr, 57.Langr z penalty, 60. vlastní

11.10.2014 Ohnišov - Kunčice 1:2 (poločas 1:1)

V první poločase měli více ze hry hosté, ale byli jsme to my, kdo se ujal vedení z pokutového kopu. Soupeř v závěru poločasu však stačil vyrovnat. My jsme zvýšili aktivitu až za stavu 1:2. Bohužel vyrovnávající gól se nám již vstřelit nepodařilo. Stínem utkání je zranění Martina Štěpána, který se již na zeleném pažitu bohužel neobjeví. Přejeme mu alespoň brzké uzdravení do normálního života.

Sestava: Mačí Josef - Hronovský, Králíček, Trojna, Mačí Jan - Soumar (66.Krpata), Kratěna, Heidler, Štěpán (26.Karabinoš) - Langr, Kuchta

Střelec: 33. Langr z penalty

18.10.2014 Kostelec - Ohnišov 4:1 (poločas 0:1)

V první poločase jsme dokázali se soupeřem ještě držet krok. Po změně stran nás do kolen poslal první inkasovaný gól z pokutového kopu. Poté jsme v defenzivě vyrobili ještě dvě chyby a bylo po zápase. V příštím kole přívítáme doma Častolovice a zde je potřeba se semknout a doslova urvat 3 body.

Sestava: Mačí Jos. - Trojna (55. Soumar E.), Cuberka, Mačí Jan, Hronovský, Soumar N., Kratěna, Langr, Heidler, Balek, Karabinoš(46. Krpata)