Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Fotbal TJ Start Ohnišov > 2010/2011 přípravka, elévové, mladší žáci

Přípravka, elévové, mladší žáci

Výsledky starší žáci

20.10.2010 článek Rychnovský deník Ohnišovští žáci při střelecké chuti

Výsledky elévové

foto Častolovice 22.5.2011

foto Častolovice 25.9.2010

foto Doudleby 19.9.2010

foto Albrechtice 5.9.2010

foto Lípa nad Orlicí 8.5.2010

Rozlosování přípravka, elévové - naše zápasy jaro 2011

 

 

NOVINKA - NOVÝ ODDÍL - přípravka - první zápas Častolovice 7.5.2011

Výsledky přípravka

 

Sponzoři Centralplast Přepychy, Kovovýroba RKR Deštné v Orl.h.

 

 

 

Fotbalové soustředění - Ohnišov 17.8. - 21.8. 2010   foto

Na hřišti v Ohnišově se konalo již druhým rokem sportovní setkání dětí, které jsou registrovány v tamním fotbalovém klubu, a jejich rodičů.

Nejednalo se pouze o fotbalové tréninky, ale i sportovní soutěže, orientační a poznávací závody, zábavné hry, šipkovanou a cyklistické výlety. Děti se neměly čas nudit, a i když zpočátku trochu mžilo a sluníčko  zpod mraků vykukovalo pramálo, všichni jsme si to velké společenství dětí a dospělých užili. Díky dešťům byly orientační závody a cyklistické výlety jedno velké " vzrůšo", pár jedinců s kolem i zapadlo a na domovskou základnu se vracely osoby, kterých totožnost se dala poznat až po řádné sprše.

Nechyběla noční stezka odvahy. Mladí sportovci se mohli vrátit až po podpisu na pergamen. Mnozí zapomněli v té tmě, chrochtání, lámání větviček a šepotání, jak že se to vlastně jmenují a rodiče se druhý den při pohledu na podpisy nestačili divit, když např. místo Michala měli Mychala, Čepely - Čapelu apod.

Poslední krásný sluneční den byla naplánovaná olympiáda - soutěže obratnosti, vytrvalosti, přesného kopu, mrštnosti a rychlosti. S chutí si disciplíny vyzkoušeli i rodiče.Vyvrcholením, na které se všechna ta drobotina i starší dospívající těšili byl fotbalový zápas proti rodičům.Utkání skončilo nerozhodně 1:1, a tak mohli poté všichni spokojeně ochutnávat selátko na ohni nebo jiné laskominy, které připravily maminky.

Fotbalové soustředění proběhlo ke spokojenosti všech zúčastněných. Zbývá jen poděkovat hlavně organizačnímu týmu, bez kterého by se tato akce vůbec neuskutečnila, a také rodičům, kteří se podíleli na trénincích,soutěžích nebo pomáhali v kuchyni a dohlíželi na děti v době odpočinku.

Snad zase opět AHOJ za rok.